  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H59-W15
  • Zoro # G513580683
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H59-W15
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15 in
Height
59 in
Mesh Size
15 in x 59 in
Frame Thickness
0.3125 in