  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H63-W15
  • Zoro # G913569493
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H63-W15
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15 in
Height
63 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
15 in x 63 in