  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H63-W15
  • Zoro # G613621811
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H63-W15
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15 in
Height
63 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
15 in x 63 in