  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H68-W15
  • Zoro # G013747517
/ea
See details
Key Features
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H68-W15
Width
15 in
Height
68 in
Frame Thickness
1.25 in