  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H71-W15
  • Zoro # G313579764
/ea
See details
Key Features
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H71-W15
Width
15 in
Height
71 in
Mesh Size
15 in x 71 in
Frame Thickness
0.3125 in