  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H75-W15
  • Zoro # G513606789
/ea
See details
Key Features
Width
15 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H75-W15
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15 in
Height
75 in
Mesh Size
15 in x 75 in
Frame Thickness
0.3125 in