  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H76-W15
  • Zoro # G813602306
Width
15 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H76-W15
Width
15 in
Height
76 in
Mesh Size
15 in x 76 in
Frame Thickness
0.3125 in