  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H80-W15
  • Zoro # G513577584
Width
15 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H80-W15
Width
15 in
Height
80 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
15 in x 80 in