  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H19-W16
  • Zoro # G613744060
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H19-W16
Width
16 in
Height
19 in
Frame Thickness
1.25 in