  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H25-W16
  • Zoro # G513603375
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H25-W16
Width
16 in
Height
25 in
Mesh Size
16 in x 25 in
Frame Thickness
0.3125 in