  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H28-W16
  • Zoro # G913740274
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H28-W16
Width
16 in
Height
28 in
Frame Thickness
1.25 in