  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H32-W16
  • Zoro # G313578446
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H32-W16
Width
16 in
Height
32 in
Mesh Size
16 in x 32 in
Frame Thickness
0.3125 in