  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H33-W16
  • Zoro # G213570601
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H33-W16
Width
16 in
Height
33 in
Mesh Size
16 in x 33 in
Frame Thickness
0.3125 in