  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H47-W16
  • Zoro # G113580410
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H47-W16
Width
16 in
Height
47 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
16 in x 47 in