  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H48-W16
  • Zoro # G813740190
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H48-W16
Width
16 in
Height
48 in
Frame Thickness
1.25 in