  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H52-W16
  • Zoro # G813511424
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H52-W16
Width
16 in
Height
52 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
16 in x 52 in