  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H61-W16
  • Zoro # G513581956
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H61-W16
Width
16 in
Height
61 in
Mesh Size
16 in x 61 in
Frame Thickness
0.3125 in