  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H67-W16
  • Zoro # G913580856
/ea
See details
Key Features
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H67-W16
Width
16 in
Height
67 in
Mesh Size
16 in x 67 in
Frame Thickness
0.3125 in