  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H72-W16
  • Zoro # G413618837
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H72-W16
Width
16 in
Height
72 in
Mesh Size
16 in x 72 in
Frame Thickness
0.3125 in