  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H74-W16
  • Zoro # G613620906
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H74-W16
Width
16 in
Height
74 in
Mesh Size
16 in x 74 in
Frame Thickness
0.3125 in