  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H80-W16
  • Zoro # G113749404
Width
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H80-W16
Width
16 in
Height
80 in
Frame Thickness
1.25 in