  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H13-W17
  • Zoro # G413501696
Width
17 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H13-W17
Width
17 in
Height
13 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
17 in x 13 in