  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H20-W17
  • Zoro # G313603384
Width
17 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H20-W17
Width
17 in
Height
20 in
Mesh Size
17 in x 20 in
Frame Thickness
0.3125 in