  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H33-W17
  • Zoro # G613570652
/ea
Key Features
Width
17 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H33-W17
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
17 in
Height
33 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
17 in x 33 in