  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H35-W17
  • Zoro # G413569719
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
17 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H35-W17
Width
17 in
Height
35 in
Mesh Size
17 in x 35 in
Frame Thickness
0.3125 in