  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H40-W17
  • Zoro # G113623476
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
17 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H40-W17
Width
17 in
Height
40 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
17 in x 40 in