  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H50-W17
  • Zoro # G513509028
Width
17 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H50-W17
Width
17 in
Height
50 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
17 in x 50 in