  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H52-W17
  • Zoro # G913623034
Width
17 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H52-W17
Width
17 in
Height
52 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
17 in x 52 in