  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H61-W17
  • Zoro # G913582676
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
17 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H61-W17
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
17 in
Height
61 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
17 in x 61 in