  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H69-W17
  • Zoro # G913507631
/ea
Key Features
Width
17 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H69-W17
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
17 in
Height
69 in
Mesh Size
17 in x 69 in
Frame Thickness
0.3125 in