  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H71-W17
  • Zoro # G113618670
/ea
See details
Key Features
Width
17 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H71-W17
Width
17 in
Height
71 in
Mesh Size
17 in x 71 in
Frame Thickness
0.3125 in