  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H73-W17
  • Zoro # G313620008
/ea
See details
Key Features
Width
17 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H73-W17
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
17 in
Height
73 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
17 in x 73 in