  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H77-W17
  • Zoro # G413581032
/ea
Key Features
Width
17 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H77-W17
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
17 in
Height
77 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
17 in x 77 in