  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H77-W17
  • Zoro # G213585346
Width
17 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H77-W17
Width
17 in
Height
77 in
Mesh Size
17 in x 77 in
Frame Thickness
0.3125 in