  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H79-W17
  • Zoro # G313625201
Width
17 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H79-W17
Width
17 in
Height
79 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
17 in x 79 in