  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H10-W18
  • Zoro # G213618853
Width
18 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H10-W18
Width
18 in
Height
10 in
Mesh Size
18 in x 10 in
Frame Thickness
0.3125 in