  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H12-W18
  • Zoro # G713511951
Width
18 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H12-W18
Width
18 in
Height
12 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
18 in x 12 in