  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H13-W18
  • Zoro # G313589503
Width
18 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H13-W18
Width
18 in
Height
13 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
18 in x 13 in