  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H17-W18
  • Zoro # G713625702
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H17-W18
Width
18 in
Height
17 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
18 in x 17 in