  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H25-W18
  • Zoro # G413573198
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H25-W18
Width
18 in
Height
25 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
18 in x 25 in