  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H37-W18
  • Zoro # G813506130
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H37-W18
Width
18 in
Height
37 in
Mesh Size
18 in x 37 in
Frame Thickness
0.3125 in