  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H52-W18
  • Zoro # G513623069
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H52-W18
Width
18 in
Height
52 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
18 in x 52 in