  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H56-W18
  • Zoro # G413600450
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Almond
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H56-W18
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18 in
Height
56 in
Mesh Size
18 in x 56 in
Frame Thickness
0.3125 in