  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H60-W18
  • Zoro # G513739975
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H60-W18
Width
18 in
Height
60 in
Frame Thickness
1.25 in