  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H68-W18
  • Zoro # G513608851
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H68-W18
Width
18 in
Height
68 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
18 in x 68 in