  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H70-W18
  • Zoro # G113579230
/ea
See details
Key Features
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H70-W18
Width
18 in
Height
70 in
Mesh Size
18 in x 70 in
Frame Thickness
0.3125 in