  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H71-W18
  • Zoro # G913578242
/ea
See details
Key Features
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H71-W18
Width
18 in
Height
71 in
Mesh Size
18 in x 71 in
Frame Thickness
0.3125 in