  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H74-W18
  • Zoro # G313615196
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H74-W18
Width
18 in
Height
74 in
Mesh Size
18 in x 74 in
Frame Thickness
0.3125 in