  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H75-W18
  • Zoro # G213502299
/ea
See details
Key Features
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H75-W18
Width
18 in
Height
75 in
Mesh Size
18 in x 75 in
Frame Thickness
0.3125 in