  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H79-W18
  • Zoro # G513607519
/ea
See details
Key Features
Width
18 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H79-W18
Width
18 in
Height
79 in
Mesh Size
18 in x 79 in
Frame Thickness
0.3125 in